Home to Go спеціально для львів’ян та мешканців області, які мріють про власний будинок, продовжує акцію до 30 червня!

Умови акції дуже прості: встигніть укласти з нами угоду на будівництво будинку (за будь-яким з типових проектів) до кінця червня — і будуйтесь зі знижкою 20%. Єдина умова — слід поквапитись! Адже двоє з трьох щасливчиків вже встигли скористатись своєю шаленою знижкою. Залишилась лише одна пропозиція — саме для вас!

Чому наша пропозиція саме для вас?

  • У нас найнижчі ціни. Ми можемо собі дозволити не накручувати на будівництві 500%, як це роблять деякі інші компанії, адже ми застосовуємо свою ексклюзивну технологію будівництва та маємо власне українське виробництво. Дешевше будують тільки за іншими, менш надійними технологіями. А будинок від Home to Go слугуватиме вам довічно!

  • Тільки Home to Go застосовує в Україні при зведенні приватних будинків технологію монолітно-цільного будівництва з 3D-панелей власного виробництва із залізобетону з утеплювачем всередині. А це означає, що ви легко зможете суттєво заощаджувати на опаленні свого будинку взимку, та без проблем обходитися без кондиціонерів в літню спеку.

  • Наша технологія монолітного будівництва із залізобетонних блоків з утеплювачем дозволяє будувати найрізноманітніші варіанти будинків. Тому ми готові реалізувати будь-які ваші проекти — одно- й багатоповерхові, різної площі й конфігурації.

  • Оскільки побудови від Home to Go фактично вічні, ваш будинок перетвориться в справжній родинний маєток, який гідно буде служити вашим дітям та онукам.

  • При бажанні ви зможете сплачувати наші послуги частинами: 30% — під час укладання договору, 50% — перед початком оздоблювальних робіт, й решта 20% — при остаточному здаванні об'єкта.

Зв'яжіться з нами вже зараз — і реалізуйте свою заповітну мрію про власний будинок!