Home to Go продовжує акцію зі знижками на будівництво в зв'язку з відкриттям представництва компанії у Львові.

Тільки в квітні ми пропонуємо додаткову знижку в 20% для перших трьох клієнтів Home to Go на Львівщині. Залишилося ще 2 невикористані знижки! Завдяки знижці, тільки зараз ви можете отримати власний будинок з повним оздобленням — наприклад, популярної моделі «Комфорт», — лише за $21280 замість звичних $26600.

alt

Наші ціни й без того одні з найнижчих на ринку, особливо враховуючи технологію будівництва, яку ми використовуємо. Наші будинки з залізобетонних 3D-панелей з утеплювачем не лише стоятимуть вічно, а ще й відрізняються економичністю. Завдяки ефекту «термосу», в будинках від Home to Go тепло взимку і прохолодно влітку. Можна заощадити на опаленні та кондиціонерах!

Крім того, ми будуємо дуже швидко! Технологія монолітного будівництва з 3D-панелей дає можливість звести будинок «під ключ», тобто, вже з зовнішнім і внутрішнім оформленням, лише за 45 робочих днів!

alt

Якщо ви хочете отримати власний будинок на Львівщині в найкоротші строки і за найнижчою ціною, звертайтеся до нас вже сьогодні! Покваптеся потрапити в трійку тих, хто отримає знижку на будівництво від Home to Go у квітні — таких низьких цін вже не буде!

Зв'яжіться з нами вже зараз, щоб дізнатися більше і почати будуватися — і вже за 45 робочих днів засіляйтеся у власну оселю!